Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség kéne egy barátnőmnek!...

Z$almalé kérdése:

Segítség kéne egy barátnőmnek! Bővebben lent?! (18+)

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 12:38
 1/6 A kérdező kommentje:

Elnézést rosszul írtam ki a kérdést, csak hoztam a szokásos szerencsétlen formám

A kibővítés pedig itt lenne:

Egyik nap egy üzenet fogadott arról, hogy égeti amikor pisil, és nem tud vele mit kezdeni. Idézem mit írt "When I pee It just burns in the end and I feel like my urine is stuck idk Why, And fuck I'm suffering with that, and even some times my .. not my whole p*ssy it's like ...u know that hole where the D*ck enters, Well not there a little Higher yeah it burns me idk why and FUCK FUCKKK I WANNA DIE (igen, külföldi)

(És igen tudom elég zavaros, én még sajnos kicsit ki is nevettem :'D)

Szóval jó lenne ha valaki tudna segíteni mert nem mer megkérdezni senkit erről és már pár napja szenved ezzel :/

2019. júl. 28. 12:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Húgyúti fertőzése van, menjen orvoshoz!
2019. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Saját országában menjen el nőgyógyászhoz és nézesse meg magát, mégis milyen segítség kellene?

Ez egyébként egy magyar oldal, nem angol.

2019. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy angolul: you have UTI, go visit your GP!
2019. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De most pontosan mi a kérdés? Csíp neki, mi most mégis mit csináljunk vele? Menjen orvoshoz.
2019. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felfázott. Vegyen tőzegáfonya kapszulát + menjen el házirovoshoz/urológushoz antibiotikumért.
2019. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!