Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon görcsölök, mert megvan,...

Nagyon görcsölök, mert megvan, mi segíthet még?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt jött meg, de nagyon fáj:( eddig mindig hatott a görcsoldó, de most valahogy nem. Rendesen érzem, ahogy tekeri a görcs a hasamat, meg már hányingerem van miatta :(

Mit csináljak??? egyedül vagyok itthon


2019. júl. 28. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Cataflam Dolo vagy Analgesin Dolo vagy Voltaren Dolo segíthet. Egyszerre csak az egyik, nem mind egyszerre.
2019. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ha nem hatnak a gyógyszerek akkor meleg vizes palackot és törölközőt szoktam készíteni. A törölközőt a hátamra a palackot meg a hasamra teszem nekem nagyon jó. Illetve MagneB6 ilyenkor nagyon hasznos tud lenni. Próbálj egy kicsit mozogni nem csak görnyedni tudom hogy fáj de ha csak görnyedsz meg fekszel akkor csak tovabb tart. Egy ket guggolás felülés stb. Illetve sok folyadék csoki ami meg nekem segít.
2019. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!