Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha anyukám el akar...

Mit tegyek ha anyukám el akar vinni nőgyógyászhoz, mert nem hiszi el, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16éves lány vagyok, van egy barátom akivel már 5hónapja vagyunk együtt. Nagyon sokszor alszunk együtt, szinte minden nap (persze ez csak a nyáriszünet miatt van így). Anyukám nem hiszi el, hogy szűz vagyok, egyáltalán nem bízik meg bennem. El akar vinni jövőhéten nőgyógyászhoz mert azt mondja, hogy ott majd úgy is kiderül minden. Viszont az a baj, hogy használok tampont (minit) és erről sem tud mert nem engedi, hogy használjam mert szerinte ha azt használok nem számítok már szűznek. És nem tudom, hogy ettől átszakadhatott-e, mert ha igen akkor biztos azt fogja hinni, hogy lefeküdtem a barátommal. Nagyon szigorú neveltetést kaptam és elegem van, hogy nem hisz nekem.

2019. júl. 29. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
inkabb te vidd el ot egy pszichiaterhez
2019. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy egy ilyen anyával "áldott" meg az ég.
2019. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit azért úgy hangzik mintha tényleg lett volna szex, és ez a tampon dolog lenne az ürügy.
2019. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha lett volna azt írtam volna. Nyilván segítséget jöttem ide kérni és ha azt szeretnék fontos, hogy őszinte legyen. Nem ürügy csak nem tudom miből jött ez neki és arra gondoltam, hogy lehet megtalálta a szekrényében a támpont.
2019. júl. 29. 14:40
 5/14 A kérdező kommentje:
Szekrényemben*
2019. júl. 29. 14:40
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Anyád egy idióta.
2019. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Hát, én tényleg sajnállak hogy ilyen anyukád van. Nem nagyon tudsz mit tenni. Ha a fejébe vette hogy elvisz nőgyógyászhoz, valószínűleg el is fog. A minitampontól nem szakad ki a szűzhártyád, azt direkt a szüzeknek való. Én is olyat használok, és voltam már nőgyógyásznál is. Igazából nekem a keresztanyám is nőgyógyász, ő mondta hogy ezt a tampont használjam. Ha anyukád elvisz az orvoshoz, legalább kiderül hogy még szűz vagy, és befoghatja a száját.
2019. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen mindegy, mit akar anyukád, kár elvihet nögyógyászhoz is (ez egyébként nem lenne baj, neked is jobb, ha tudod, hogy müködik), de az orvos neki nem mondhat semmit a vizsgálat eredményéröl, ha te nem engeded meg.
2019. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A tamponhasználattól nem szakad át a szüzhártya, mert elég tág nyilás van rajta.
2019. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Menj el, az eredménytől majd megnyugszik... vagy nem.


Anyaként nekem ez a 16 évesen 5 hónap után együttalvás kicsit meredek, ha anyukád engedi, akkor mégsem annyira szigorú.


Mini tampontól pedig nem veszíted el a szüzességed!


Kislány! Olvass és tájékozódj együttalvás előtt, nehogy baj legyen! Anyukád, lehet, hogy nem világosított fel, elárulom Neked, a gyereket sem a gólya hozza.

2019. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!