Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zalaegerszegen a két női...

Zalaegerszegen a két női nőgyógyásztól mik a vélemények?

Figyelt kérdés

Úgy tudom még viszonylag fiatalok.

Szokták szakrendelni? Ha igen, mikor és jók?

Nem aktuális még de fogadott orvosnak lehet őket választani? És ezzel kapcsolatban valakinek van velük tapasztalata?



2019. júl. 30. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Magánrendelésük nincs. A kórházban szoktak szakrendelni, de előre nem lehet tudni, hogy mikor, így nem lehet hozzájuk kérni időpontot.

Nagyon aranyosak mindketten, de mivel friss orvosok, sokszor bizonytalanok, ilyenkor segítséget kérnek tapasztaltabb kollégáktól. Önállóan műtétről sem dönthetnek. Bús doktornő talán egy fokkal még kedvesebb és óvatosabb vizsgálatnál, de Husz doktornőre se panaszkodnak a páciensek. Szüléshez még nem lehet felfogadni őket, de rengeteget vannak szülőszobára beosztva, sokat ügyelnek így szerencsés esetben külön fogadás nélkül is náluk szül az ember.

2019. aug. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2019. aug. 1. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia én Husz doktornőnél szültem, de nem Zalaegerszegen élek, csak úgy beestem. Nagyon kedves volt, egyáltalán nem erőltetett semmit amit nem akartam, minden kérésem tiszteletben tartotta! Nem volt sem beöntés, sem gátmetszés, egy picit kellett varrni, de meg sem éreztem. Kértem a babám egyből, adta is, ki is ment, hogy a picivel tudjuk kettesben tölteni az aranyórát.

Utána napokban többször meglátogatott az újszülött osztályon. Én nagyon pozitív véleménnyel vagyok róla.

2019. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!