Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki már használt grapefruitmag...

Aki már használt grapefruitmag cseppet, mennyi idő után érezte a hatását?

Figyelt kérdés

Nyár, nagy meleg, strand, hüvelygomba. Minden nyáron ez van. Vettem Canesten Kombi Unot, kb 2 nap után semmi tünetem nem volt, igazából előtte se viszketett olyan durván, gyorsan reagáltam. Viszont mivel nem viszketett nagyon, elsunnyogtam a krém használatát, így egyik nap egyre jobban kezdett viszketni. Most komolyan használom a krémet, illetve vettem grapefruitmag cseppet, azt "szedem" két napja, 3x10 cseppet. Tegnap este-ma reggel már krémezés előtt sem éreztem viszketést, úgy érzem túlvagyok a nehezén. Most nem leszek hülye, folytatom a krém használatát, illetve a cseppet is. Betudható a javulás a grapefruitmag cseppnek? Vagy a krém komolyabb használata segíthetett?


Köszönöm, ha valaki válaszol! :)

22N



2019. júl. 31. 09:17
 1/6 Blau Kind ***** válasza:
55%
A grapefruittal mindig nagyon vigyázni kell, ha esetleg szedsz más gyógyszert is, más tünetre-betegségre, csak nem írtad, mert súlyos mellékhatásokat válthat ki (felerősíti sok gyógyszer hatását) sokszor a kezelés megkezdése után hetekkel.
2019. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
30%
A krém segített. A grapefruit úgy, hogy belsőleg alkalmazod, nem fejt ki hatást külsőleg, max. erősíti az immunrendszert, élénkítő hatása van.
2019. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"A Grapefruitmag kivonatban glukozoid, bioflavonoid és C-vitamin található. A kivonat a gyümölcshús egyes részeiből és a grapefruit magjából készül. A grapefruitmag olyan hatóanyagokat tartalmaz, melyek a kórokozók citoplazmájának membránját pusztítják el, ezáltal a kórokozók tápanyag nélkül maradnak. Így a szervezet károsítása nélkül, természetes úton semmisülnek meg a baktériumok, gombák, vírusok és paraziták."


Mást nem szedek, csak C-vitamint.

2019. júl. 31. 11:06
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%

Igen, de nem mindegy milyen mennyiségben szeded, az milyen vegyület és hogy tud, illetve mennyi tud abból felszívódni, abból meg mennyi kerül ki a bőröd felszíni szöveteibe, ami a gombát elpusztítja, az is hetekbe telne minimum. Bőrgombára mindig helyi kezelést kell alkalmazni.

Nálad mivel csak egy helyen van és nem anyagcsere, illetve immunrendszer zavara okozza, nem szervi működés az oka, belsőleg erre felesleges szedni akármit is.

2019. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor miért van az, hogy nők százai használják sikerrel ilyen célra, ilyen adagolással?
2019. júl. 31. 13:27
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Mert más a megelőzés és más az akut helyzetben kezelendő gombás fertőzés.
2019. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!