Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kétszer jott meg mi lehet a baj?

Kétszer jott meg mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Julius 29en megjott egy napra a menzeszem rendesen megvolt aztan még ket napig becsetelo verzesem volt. Csinaltam ketto terhessegi tesztet mind a ketto pozitiv lett elmentem a nogyogyaszhoz aki azt mondta nem lat semmit menjek vissza egy het mulva. Ma pedig ujra megjott. Tegnap csinaltam meg ket tesztet de mar negativ volt
2019. aug. 5. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvetéltél egy pár napos terhességet. Azért negativ már a teszt mert leesett a hormonszint. Ha nagyon erösen véreznél, görcsölnél, lásson doki.
2019. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha nem verzek jobban es nem gorcsolok nincs baj?
2019. aug. 5. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:
De lehet, úgyhogy menj vissza a dokihoz.
2019. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg egy nagyon korai terhesség simán magától kiürül. Csak ugye itt nem tudjuk mennyi idős, sztem max három hetes. Ezért gondolom h ez egy erősebb menstruációval kiürül. Ha görcsölsz, menj dokihoz, ha lezajlik rendben, szerintem akkor is, egy uh-val megnézhetik. Gyakorlatilag alig ágyazódhatott be.
2019. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Voltam Dokinal de nem latott semmit ez multheten volt akkor mondta hogy most penteken menjek vissza.

Nem gorcsol a hasam szinte eggyaltalan. A verzesem pedig teljesen normalis mint egy atlagos menstruacio vagy attol mondjuk azert kevesebb

2019. aug. 5. 20:01
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy valamifele hormon zavar all a hatterben?
2019. aug. 5. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hormonzavar ami pozitív terhességi tesztet produkálna. Viszont két hetes terhességet nem is lehetett uh-n látni, nyilván ezért hívtak vissza.
2019. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!