Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hány évesen keztetek el...

Ti hány évesen keztetek el tampont használni?

Figyelt kérdés
Fontos lenne a válaszotok! Köszönöm az értelmes és kreatív válaszokat!

2019. aug. 6. 11:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
82%
Én mêg ezidáig nem kezdtem el. 38/f
2019. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
23%
11 évesen
2019. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
69%

Ha csak az igazság érdekel, miért kell ide kreativitás?😂

Amúgy 14 évesen használtam először, mikor a Balatonon jött meg és akartam fürdeni. Nagyon fájt és nem is találtam a lyukat először.😂 Aztán persze belejöttem úgy a 3. nap után, de kellemetlen volt. Most is csak ilyen vészhelyzetekben használom, mert szűz vagyok és most is fáj.

Te még nem próbáltad?

2019. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
14 éves voltam.
2019. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Még mindig nem használok, mert nem épp higiénikus.

21L

2019. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
13 évesen a második mensimtől, az elsőnél örökre megundorodtam a betéttől. Azóta pedig már intimkelyhet használok ami még jobb, minőségi változást hozott, azóta komolyan élvezem ha megvan, bánom hogy nem ezzel kezdtem. Mellette pedig mosható tisztasági betétet de elvétve ha az 5 nap alatt kerül rá 1-1 csepp vér. 26L
2019. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Ahogy először megjött (talán 13 évesen) már akkor néhány hónap után azt használtam. Kényelmes,praktikus. Úgy gondolom amit az előző válaszoló írt, az nem éppen helyes, hiszen ha belegondolunk a betéthasználatnál konkrétan a saját véredben ülsz. Rádadásul hamar érezni a szagát is. Szóval a tampon sokkal jobb. Ha jól helyezi fel az ember, nem is lehet érezni hogy bent van.
2019. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7es vagyok, elnézést, nem az utolsó válaszolóra értettem hanem az 5ösre:)
2019. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

A tampon nem higiénikus? :D Ezen jót mosolyogtam. Egyetértek az egyik hozzászólóval. Konkrétan betéttel a saját véredben ülsz, érintkezik a bőrrel, és még a legjobb betéteknél is lehet érezni azt a tipikus "menstruációs vér szagot". Nem kellemes.

14 éves korom óta tampont használok. Eddig semmi baj nem volt vele.

Sokkal nagyobb biztonság érzetem van a tampontól ellenben a betéttel.

2019. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Kedves 7-es és 9-es.

Nem. Nem higiénikus egyáltalán, mert az a vér, nyák, stb, ami ilyenkor kijönne normál esetben (és amit a betét felfog, amit gyakrabban is lehet cserélni, hogy ne legyen szaga), az mind benn marad és a bomlás (ami miatt kinn ugye szagot ad) benn kezdődik el, ami kitűnő táptalaj a baciknak, gombáknak, stb. Nem. Nem kell feltétlenül, hogy fertőzést kapj emiatt, de ha kicsit átgondoljátok mindazt, amit leírtam, akkor ti is rájöttök, hogy qrvára nem higiénikus! Nem. Még akkor sem, ha reklámozzák, ha tucatnyian vannak megelégedve.

2019. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!