Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet fehér tejszerű,...

Miért lehet fehér tejszerű, nem darabos sűrűn folyó folyásom, nincs különösebb szaga kicsit olyan élesebb élesztős. El kaphattam fertőzés (gondolom gombát)? Vagy felborulhatott a huvelyfloram?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 09:27
 1/2 1Dorothy válasza:

Szia. Érdemes lenne elmenni és megnézetni dokival, nálam is ez volt, én kaptam egy vényköteles hüvelykúpot és egy vény nélküli hüvelyflóra helyreállítót. Nekem sem volt különösebb szaga, még csak nem is viszketett.


Remélem tudtam segíteni :)

2019. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En is így vagyok vele, nem is viszket meg semmi, van még otthon betadin kúp azt elhasznalom akkor, es utan flora helyreallitot, mert az utolsó betadin kezelés után nem használtam helyreállították, lehet az miatt alakult ez ki:(
2019. aug. 7. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!