Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normalis a folyas, vagy doki?

Normalis a folyas, vagy doki?

Figyelt kérdés
Vasárnap reggel tetettem fel spirált (melbea gold) hétfőn, illetve kedd délelőtt volt pecsetelo vérzésem, elmúlt már. Viszont azóta barnas nyalkas folyasom van. Nem sok, de azert van. Tegnap voltunk eloszor egyutt ferjemmel. Erezni nem ereztunk semmit. Nosmalis a folyas, vagy menjek vissza a dokimhoz? Tudom majd jon, hogy miert nem ot hivom satobbi.. Szabin van, vasárnap tudom hivni.
2019. aug. 8. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mivel most tetted fel a spirált, teljesen normális. De gondolom egy honap mulva vissza kell menned kontrollra.
2019. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Doki azt mondta nem kell ezt nezegetni... Hát neztem rá furcsan. Azt mondta, hogy evente úgyis megyek citologia vizsgalatra, majd akkor meg nezi. Most, hogy fel rakta megnezte uhval, es ennyi.

Érdemes lenne vissza mennem 1 ho után?

2019. aug. 8. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!