Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kell beutaló ha kiskorúan...

Kell beutaló ha kiskorúan megyek el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és szeretnék elmenni nőgyógyászhoz.Kell beutaló vagy valami?Mit kell vinnem?Nem emlékszem az utolsó menstruációm időpontjára és nem vezetek M naptárt sem...Baj ha ezek nincsenek?

2019. aug. 9. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Beutaló nem kell. A körzetileg illetékes nődokihoz kell menni vagy kórházba, klinikára, vagy magánba de az pénzes. Vinni kell, bárhová mész, lakcímkártya, tajkártya, személyi. (ha gyógyszer kell, taj számra írják) Nem fognak repesni menzesznaptártól, de nem is tolnak le, lehet kapsz egyet hogy vezetgesd. Az viszont jó lenne ha tudnád mikor menstruáltál utoljára! Egy pár héten belül csak vissza tudsz emlékezni. Nem kell egészen pontosan, mindegy most hogy 13 vagy 15-én. Ehhez ugyanis viszonyíthatnak dolgokat. Ha hónapok óta nem menstruálsz, akkor "mindegy", megmondod hogy nem tudod, olyan rég volt. De attól még nyugodtan menj el.
2019. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi, nyugodtan menj. De a későbbiekben is szükség lehet a menzesznaptárra, érdemes vezetni.
2019. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 9. 17:09
 4/4 anonim válasza:

Azért ha nem akarsz órákat ott ülni egy időpont mindenképpen kellene.Én legutóbb elfelejtettem és 2 utcára van,szóval mint egy idióta ülhettem ott 3 órát.(nem 1 perc egy vizsgálat mint a házi orvosnál)


Beutaló nem kell,ha nem emlékszel az utolsóra nyugodtan mond meg és akkor már a következő ehhez kapcsolódókat sem kérdezi.


TAJ kártyát,személyit és lakcím kártyát vigyél.

2019. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!