Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha maganorvost...

Mit tegyek, ha maganorvost nem tudok most kisporolni, de gyakran elojon egy fertozes?

Figyelt kérdés

Megint elojott valami fertozes (darabos, csipo valadek...)


Nem szexeltem honapok ota, plaza es munkahelyi wc-t hasznaltam, de letoroltem es papir-feszket is csinaltam mielott raultem....


Mitol jon elo ujra es ujra? Sose szabadulok mar tole?


Allami korhazba sajnos hiaba megyek, az orvosnak mindenre az a valasza, hogy menjek szulni. Nincs masik, csak ez.


20 eves vagyok


2019. aug. 12. 20:41
 1/1 anonim válasza:
100%

Keress másik dokit, biztos van több is, aki TB alapon fogad. Google jó barátunk, kutakodj kicsit.


Így látatlanban senki se tudja megmondani, hogy mitől lehet. Bármi állhat mögötte, túlzott stressz, legyengült immunrendszer, felborult PH érték, lappangó fertőzés..stb.

Javaslom keress egy másik dokit, aki megvizsgál és többet tud mondani. Sok sikert!

2019. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!