Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet mellrák?

Ez lehet mellrák?

Figyelt kérdés
Nem érzek csomót a mellemben, de a bal oldali mostanában gyakran viszket és szurkáló fájdalmat is érzek benne. Menjek el mellrákszűrésre?

2019. aug. 13. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem minden automatikusan és rögtön rák, aminek számodra ismeretlen tünete van. Előbb a háziorvoshoz, aki aztán továbbküld szakorvoshoz ha indokoltnak látja.
2019. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem, nem rák! Ennek ellenére ha elmultál már 18 éves,akkor évente ajánlott emlőszűrésre eljárni,az egészséged miatt!
2019. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy ha valaki valami szokatlant tapasztal, miért nem tudja eldönteni magától, hogy elmenjen-e orvoshoz?!

Amúgy igen, inkább menj el.


De hadd kérdezzem már meg, hogy ha azt írnánk, hogy nem kell, akkor nem mennél vagy mi?!

2019. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én sem olvastam sehol, hogy ezek annak a tünetei lennének, de elég idegesítő, hogy ennyit viszket :D Holnap elmegyek egy ultrahangos mellvizsgálatra, a biztonság kedvéért.
2019. aug. 13. 15:06
 5/13 A kérdező kommentje:

#3


Ha valaki azt írná, hogy “oh ilyen már nekem is volt, és ez meg az volt az oka”, akkor azzal okosabb lennék és lehet tényleg nem kéne 20 ezret kifizetnem egy vizsgálatért. Nem azért írtam ki, hogy ilyen “minek kérdezel egy kérdezős oldalon” jellegű válaszokat kapjak, de kösz.

2019. aug. 13. 15:08
 6/13 anonim ***** válasza:

“Ha valaki azt írná, hogy “oh ilyen már nekem is volt, és ez meg az volt az oka”, akkor azzal okosabb lennék és lehet tényleg nem kéne 20 ezret kifizetnem egy vizsgálatért.“


Nem rosszindulatból írtam, de tényleg nem értem. És azt sem, hogy miért más ember diagnózisa alapján döntesz afelől, hogy elmenj-e orvoshoz vagy sem...

2019. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

A mellrák jellegzetessége a fájdalmatlan, kemény csomó, ami összekapaszkodik a környező szövetekkel.

Ha nincsenek ilyen tüneteid, akkor 99 százalék hogy nincs mellrákod.

Persze sose rossz ötlet elmenni szűrésre, pláne ha van fölös időd.

2019. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6 elmegyek én anélkül is, de ismétlem, ha mondjuk itt 10-ből 10-en azt írják, hogy ez semmi komoly és 2 nap múlva elmúlik, akkor nem megyek el feleslegesen 20 ezres vizsgálatra, mert nekem sem a fán terem a pénz.
2019. aug. 13. 15:12
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Egyrészt itt aligha találsz kompetens személyeket, tehát ha azt mondják 10-en, hogy nem kell orvos, még azt kellene készpénznek venni. Ha mégis van kompetens személy, akkor az csak nagyon ritkán tud itt okosat mondani anélkül, hogy megvizsgálna, kikérdezne, ez összetett dolog. Másrészt pedig minek neked 20 ezres vizsgálat? Semmivel sem tud többet a magán UH, max klimatizált a helység, cserébe marha drága.
2019. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9

Annyival tud többet, hogy nem kell 1 hónapot várnom az időpontra :D

2019. aug. 13. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!