Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nincs szexuális vágyam?

Miért nincs szexuális vágyam?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt kezdődött, hogy egyre többször éreztem úgy, túl fáradt vagyok ahhoz, hogy szexeljek a párommal, amit a rengeteg munkára fogtam (tényleg rengeteget dolgoztam, munkahelyen, és itthon is). Aztán elveszítettem a munkahelyem áprilisban, és azóta még kevésbé van szexuális vágyam, két hete állapították meg, hogy súlyos depresszióval is küzdök, terápiára is kell járnom. A párom nem érti meg, hogy nem szeretnék vele lefeküdni, így néha belemegyek, de akkor sem jó, nem tudok benedvesedni, fáj még síkosítóval is, és orgazmusom sincs. Kényszernek érzem, és nem akarom annak érezni. Mit tehetnék? Ha kigyógyulok a depresszióból, javulhat a helyzet? Nem gondolnám, hogy fizikai eredetű a gond, múlt hónapban voltam orvosnál, semmi gond nem volt, alapjáraton nincsenek fájdalmaim sem. Egyszerűen csak nem akarok szexelni, és nem izgulok fel.


26L



2019. aug. 13. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Csóri csávód inkabb engedd el.
2019. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ha meggyógyulsz, javulni fog a helyzet, hidd el. Rendeződni fog a dolog. Én is voltam nagyon hosszú ideig depressziós. Párom igényét igyekeztem másként kielégíteni, ha már nekem nem is jó. Ő igényelte a testi kontaktust, ezt igyekeztem figyelembe venni minden körülmény ellenére.
2019. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Menjetek el valahova kikapcsolódni. Olyan helyre ahol csak ti vagytok, ahol nem számít a munka meg semmi más. Ilyenkor például csodákat tud tenni egy romantikus hétvége valahol. Csináljatok valamit ahol újra csak egymásra tudtok figyelni és majd rájössz, hogy Ő hiányzik neked. =)
2019. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha kimerültél idegileg, és depressziós vagy, nem csoda, hogy elszállt a libidód. Ha mentálisan helyrejössz, ez is rendbe fog jönni.
2019. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok múlik a partnereden is. Találkoztam már többször is hasonló esettel. Néhány alkalom után tökéletesen működött minden :)
2019. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az alapproblémát a depresszió okozza, amire még rátesz egy lapáttal, amikor kényszerből belemész az aktusba, és rossz meg fáj. Nyilván először az alapproblémát kell megszüntetni, de én úgy gondolom, hogy egy párkapcsolati terápia is jól jöhet, hogyan kezeljétek a helyzetet. Mert a párod részéről érthető az igény a szexre, viszont meg kellene értenie, hogy ez neked rossz, és súlyosbítja a gondot. Tudja, hogy neked mennyire rossz olyankor, és annak ellenére is csinálja?
2019. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem szedsz véletlenül fogamzásgátlót?
2019. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót. Tudja, hogy nem jó nekem. Nemrég azt mondta egy próbálkozásnál, hogy hagyjam, hamarabb abbahagyja. Mondtam neki, hogy nekem is jó kellene legyen, nem csak neki, nem egy húsdarab vagyok.
2019. aug. 13. 17:40
 9/12 anonim ***** válasza:
biztos hogy a depresszióval összefüggésben van!
2019. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Huh, hát ha ennyire nem érdekli, hogy neked szar, akkor őszintén szólva én kilépnék a helyedben ebből a kapcsolatból. Mert fogalma sincs a partnerségről, empátiáról, önző.
2019. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!