Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma este veszem be az utolsó...

Ma este veszem be az utolsó szem gyógyszert (fogamzásgátlót) de kezd megjönni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavaly október óta szedek fogamzásgátlót, Jangee-vel kezdtem, 2 doboz után váltottam Dienillére, ebből szintén a 2.doboznál tartok. Az új doboz elkezdése óta most fogom a 2.levél utolsó szem gyógyszerét bevenni, viszont kezd megjönni a menstruációm. Az első 2 hónap után rendszeresen beállt a menstruációm, mindig péntekenként jön meg. Minden este bevettem, egy szemet sem hagytam ki, más gyógyszert pedig nem szedtem mellette. Mitől lehet ez mégis?! Elmenjek vele orvoshoz?! Ilyen még sosem történt velem.


Köszönöm előre is a válaszokat!


2019. aug. 13. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt hasmenésed vagy kezdtél diétába? Esetleg kiemelkedően stresszes időszak?
2019. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1. Egyik sem volt. Épp ezért lepődtem meg nagyon, hogy kezd megjönni :/
2019. aug. 13. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hormonokat szedsz, így nincs min meglepődni. Nekem, ha elfogy a levél mondjuk hétfőn, az hótziher, hogy kb csak péntekre jön meg a megvonásos.
2019. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem "kezd megjönni", hanem köztes vérzésed van. A fogamzásgátló tabletta lényege, hogy a szünetben lecsökken a hormonszint, és emiatt elkezd leválni a méhnyálkahártya. Ha a tabletták szedése közben kezdődik a vérzés, az nem megvonásos vérzés.
2019. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!