Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fülem nyelésnél recseg-ropog...

A fülem nyelésnél recseg-ropog, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hete a repülőgépen bedugult és nagyon fájt, elmentem orvoshoz. Azt mondta barotrauma, ami gyors légnyomás változásnak köszönhetően alakult ki. Mikor pár napja hazafelé jöttem - szintén repülővel - bedugult, de ekkor már nem volt erős a fájdalom. Azóta pedig minden egyes nyelésnél ropognak a füleim és a torkomon érzem, hogy van valami, amit nem tudok felköhögni. (Egyszer sikerült és akkor dugult ki az egyik fülem.) Kérlek segítsetek, nagyon fontos!

2019. aug. 14. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Én biológus vagyok úgyhogy csak érintőlegesen tudok véleményt mondani, de úgy tűnik nekem, hogy ha nincs egyéb súlyosabb tünet, akkor nem gond. Ha valami még súlyosabb tünet lép fel, akkor érdemes orvost felkeresni.


Ez az oldal elég jól leírja [link]


Az első bekezdések írják, hogy valószínűleg nem ártalmas, de ha bármi súlyosabb tünet lesz akkor irány az orvos.

2019. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!