Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Van valami gond?

Mi lehet ez? Van valami gond?

Figyelt kérdés

Hétfőn jött meg de nem ugy mint mindig. Általában 3napig szenvedek a has fájástól. De most semmi. Az első két éjszakában általában 3x kelek fel cserélni de most az első északától kezdve csak 1x mentem cserélni (de azt is csak higéniai okokból mert szükség nem lett volna rá) bocsánat ha kicsit undin hangzik de a tamponnak csak az eleje volt véres vagy félig..ilyen még nem volt. Mult honapban a baratommal pont ovulacionál voltunk egyutt (megszakitással) feleslegesen nem akartam tesztelni mert ugy voltam vele hogy megjött terhesség kizárva de akkor mért tartott csak 3-4 napig mikor általában 5-6 napig tart és mért volt ilyen kevés


Még is kéna tesztelnem vagy hagyjam?


2019. aug. 22. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért nem egyforma mindig, nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani ennek.


Ovulációkor megszakítás? Merész, merész...

2019. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!