Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van mindíg folyásom?

RekaFeher kérdése:

Miért van mindíg folyásom?

Figyelt kérdés

régóta van úgy, hog folyásom van. veszek egy új bugyit és mire este levetem teljesen elázott fehér folyás, büdös.

mindennap 2x fürdök. pisilés után törlöm. nem veszem vissza ugyanazt a bugyit. de akkor mèg is mi a probléma? ha barátommal lefekszek utána mégtöbb van. olyan válaszokat nem kérek, hogy felvagyok izgulva, mert NEM VAGYOK. már 13 éves korom óta így vagyok, nemhinném, hogy a nap minden percében fellenék izgulva.

nektek volt már ilyen?

18L


2019. aug. 27. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A fehérfolyás minden nőnél természetes folyamat. A ciklus során változik az állaga/mennyisége/színe. Ha nem ég/viszket/csíp/darabos, akkor nem kell aggódnod, nincs további tennivalód vele. Viszont ha a felsoroltak közül valamelyik jellemző, akkor ildomos elmenni nőgyógyászhoz.

Az meg, hogy nem izgulsz fel a pasidra, az lehet a srác bal.f.@szsága (is).

2019. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

A fehér, büdös folyás általában gombás fertőzés jele.

Menj el nőgyógyászhoz, mondd el a tüneteidet. Ha normális a nőgyógyász, akkor vesz kenetet, és csinálnak egy tenyésztést.

Ha tényleg kiderülne, hogy gomba, akkor fontos, hogy a párodat is kezelni kell veled együtt, mert a férfiaknál nincs tünete a gombás fertőzésnek, ezért ő nem érzi, de folyamatosan vissza fog fertőzni, amikor szexeltek, ha ő nem lesz kezelve!

2019. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem nagyon tudsz ellene mit tenni, ilyen a szervezeted. Nekem is ilyen, de nekem csak azóta, mióta fogamzásgátlót szedek. Használj tisztasági betétet, nem lesz elázott és büdös sem a nap végére, mint a fehérnemű.
2019. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hálás vagyok a válaszokért. köszönöm, megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok így.
2019. aug. 27. 23:52
 5/6 A kérdező kommentje:

első!


az, hogy nem vagyok felizgulva, azt nem arra értettem amikor a barátommal vagyok, hanem úgy általában pl: munkaközben, itthon, bárhol. :)

2019. aug. 27. 23:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is orvoshoz kéne menned, tényleg nem nagy dolog és egy csomó időt megspórolnál, ha nem ezen kattogna az agyad. Tapasztalatból beszélek. Én is húztam, halasztottam aztán rávettem magam és megoldódott, megkönnyebbülés. Az én panaszom hasonló volt, annyi különbséggel, hogy nem volt kellemetlen szaga, nem csípett, se nem viszketett mégis gombát mutattak ki. :)

2019. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!