Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vécépapír használata a bugyiba...

Vécépapír használata a bugyiba mennyire hétköznapi?

Figyelt kérdés
30éves barátnőmnél szoktam észrevenni, mikor munka után átöltözik, hogy valami szürkül a bugyiban. Eddig nem mertem rákérdezni. Mennyire kényelmes állapot ez?
2019. aug. 30. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az talán tisztasági betét nem?
2019. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy betét konfortosabb és higiénikusabb lenne, de én is kényszerültem már wc-papírt hajtogatni a bugyiba, mikor nem akkor jött meg a havi mikorra vártam, és pont nem volt nálam semmi nedvszívó cucc.


De hogy valaki mindig wc-papírral járkáljon, furcsa.

Illetve az is, hogy te folyton nézed ezek szerint.


A másik, ami eszembe jutott, hogy lehet hogy inkontinens. Nem feltétlen vizel be, de több fajtása is létezik, pl. csepeghet is. Lehet, hogy ezért használja, mert egy inkontinenciabetét neki "túl sok" lenne, de valamiért mégsem egészségügyi szárnyasbetétet használ.

2019. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy wc papír. De ha neki így kényelmes akkor egészségére. Igaz, olcsóbb, mint egy tisztasági betét :D
2019. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyenről nem hallottam. Ha éppen nincs más, jó lehet, de mindennapos használatra elég érdekes. A tisztasági betét jobb lenne, jobb a nedvszívó képessége és nem csúszik el. De hát ő tudja...
2019. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Lehet betét vagy felnőtt pelenka... Az epilepsziás pl sokszor be pisilnek mikor rohamuk van.

De van vizelet visszatartó betegség is stb.

2019. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre enis raszorultam mar , ha megjott hamarabb a mensi. De ha mnnap hasznalja furi, de nem elitelendo.
2019. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tesco Gazdaságos betét.
2019. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!