Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vizesedhetek fel állandóan?

Mitől vizesedhetek fel állandóan?

Figyelt kérdés
Már egy ideje úgy kelek,hogy majdnem duplájára van dagadva az ujjam,a hasam,combom vastagabb,arcomon is látszik,hogy kerekebb. Most volt egy hét fogamzásgátló tabletta mentes szünetem,azalatt olyan szép sovány voltam mindenhol,bár sokat stresszeltem és napokig nem voltam képes enni,most sincs másképp,eszek valamit,de így egy tál salátától is képes vagyok meghízni ráadásul edzés mellett...Nem eszek édességet,kenyereket ilyesmiket ráadásul. Valakinek volt hasonló gondja?
2019. szept. 1. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Meleg van. Ez a nyár mindenkit kikészít.

Próbálj meg sok vizet inni, mert ha kevés folyadékot iszol, a szervezet azt a keveset visszatartja, nem üríti ki.

Emellett én elmennék a helyedben egy cukorterhelésre, és egy pajzsmirigy vizsgálatra.

2019. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem a nyár miatt,télen annyira be voltak dagadva az ujjaim reggel,hogy amikor behajlítottam őket akkor elkezdtek zsibbadni :/ de majd jövőhéten elmegyek a háziorvosomhoz,meg végigszedem már ezt a levél tabit és abból is kérek újat
2019. szept. 1. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!