Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön már meg?

Miért nem jön már meg?

Figyelt kérdés

Legutóbb július 30-an jött meg, nekem egy kicsit mindig később jön meg, tehát ilyen 30-32 napra, úgy voltam vele az augusztus úgy ahogy van kimarad.

De még mindig semmi. Terhes nem lehetek mert, védekezünk és utána is mindig ellenőrizzük, hogy minden rendben van-e.

2 napja barna folyásom van és fáj a mellem, ez mindig akkor szokott lenni nekem, mielőtt megjön, de már igy is nagyon sokat késik.

Nem szedek semmilyen gyógyszert, egyedül vastablettat szedtem augusztusban. Lehet talán front, vagy mi miatt nem jött még meg?



2019. szept. 4. 10:44
 1/3 anonim válasza:
Lehet a frontól, lehet attól hogy rágörcsölsz, illetve jó tudni hogy 100%os védekezés nem létezik. Pár száz forint egy teszt, ha negatív lesz akkor legalább megnyugszol :)
2019. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyes mondja csinálj biztonság kevéért egy tesztet, ha meg nem az a baj akkor orvos
2019. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teszteltem, de teljesen egyértelműen negatív. A mellem még mindig feszül, és a folyás is megvan.
2019. szept. 5. 16:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!