Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátcserjét és womans krémet...

Barátcserjét és womans krémet kezdte valaki anélkül használni, hogy kivizsgáltatta magát?

Figyelt kérdés
Úgy értem: még nem volt hormon vizsgálatom, de a tüneteim durvák: hízás kezelt pajzsmirigy és IR mellett, valamint iszonyatos mellfájdalom, duzzanat, és a menstruációm is kéthetente megjött. Szóval barátcserjét szabad úgy elkezdeni, hogy még nem volt vérvétel, ami kimutatná a progeszteron hiányt? Köszönöm !

2019. szept. 4. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szedheted. Az nem gyogyszer, hanem gyogynoveny.

Ez olyan, mintha gyomorrontasod lenne, es azt kerdezned, ihatsz-e kamilla teat, amig nem jutsz el az orvoshoz. Viszont pont azert mert csak gyogynoveny, a gyogyszert nem helyettesiti, ugyhogy mindenkeppen vizsgaltasd ki magad, es ha kell irass fel majd gyogyszert pajzsmirigy es IR problemara, ha kell progeszteron hianyra is.


Egyebkent nekem az a tapasztalatom a baratcserjevel, hogy a pms-re nagyon hatekony. Nekem megszuntette a mellfeszulest, meg az ingerlekenyseget, illetve a mensi gorcsoket is. Es szepen kihuzta a ciklusomat 20-25 naposrol 28-30-ra.

De 3 honap szedes utan tarts szunetet, mert lehetnek mellekhatasai. Nalam pl. libidocsokkenes volt.

2019. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!