Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félig megtelt tampon átázik?

Félig megtelt tampon átázik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a menstruációm második napja, tampont használok. A madzagon vettem észre, hogy kezd véres lenni az éjszakai tampon is(2 óra után), ezért cseréltem, de akkor láttam, hogy csak félig telt meg, mégis átázott a madzag is. Mitől lehet ez? Rossz lenne a tampon? Ez volt a baj a normal-lal is, azzal ugyanígy jártam.



2019. szept. 7. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, v rosszul raktad fel esetleg, bocsi ha tevedek.
2019. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ázik át, a madzag a tampon alatti részről szívta fel a vért, mert ugye ott is van, ha vérzel.


Ha közvetlen zuhany után teszed fel a tampont, akkor nem lesz ilyen ill használj tisztaságit.

2019. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem jól rakom fel, eddig egy év alatt sosem fordult elő ilyesmi,ezért nagyon meglepett, hogy ilyet tapasztaltam.

2019. szept. 8. 05:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!