Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek ciszta okozta érős...

Petefészek ciszta okozta érős végbél fájdalom?

Figyelt kérdés

Aranyér gyanújával lettem sebészetre küldve a fájdalmas székelés illetve a székelés után állandósult fájdalommal.

A sebészten ujjal vizsgálva azt mondták, nőgyógyászati a probléma, mert az kitapintható méh ami fáj.

Nődoki egy cisztát talált ami a helyzetéből adodóan okozhatja a fájdalmaimat.


De számomra ez még mindig nagyon érthetetlen éa furcsa.

Nem kaptam gyógyszert, fájdalomra szedjek csillapítót ha kell.



2019. szept. 9. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Menj masik nőgyógyászhoz, hogy megvizsgáljon vagy pedig belgyógyászhoz, es hogy kit lehet tenni, mert te nem fogod magad mindig fájdalomcsillapítózni. Csak legyel hatarozott, másból nem értenek.
2019. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig okozhat. Nyomja a belet. Nekem is volt ilyen. Elég nagy volt, úgyhogy meg is műtöttek.

Saját nőgyógyászodnál voltál? Vagy ügyelet? Mert a fájdalomcsillapító nem elég. További vizsgálatok kellenek, hogy pontosan mi a gond.

2019. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, neked milyen tümteide voltak?

Korházi rendelésen voltam. Kb.3 cm-es a cisztám a doki szerint.


Azt mondta majd felszívódik vagy eltűnik nem is tudom, hogy fogalmazott.

Illetve, hogy azért kérjek időpontot még egy vizsgálatra, hogy mizu. (3 hét legalább egy időpont.)

2019. szept. 9. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:

3: Nekem az éves vizsgálaton derült ki, hogy van ciszta. Akkor még nekem is csak pár cm-s volt. Nekem is azt mondták, hogy magától is felszívódhat. Kontrollra kellett járnom rendszeresen, hogy lássák, hogy mi lesz. Hogy eltűnik vagy növekszik.

De sajnos nem szívódott fel, hanem elkezdett növekedni. Akkor már fájt is. Azért is mentem vissza soron kívül, mert iszonyatos fájdalmaim voltak. Kiderült, hogy 8 cm-esre nőtt és műteni kell.

2019. szept. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!