Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy menjek így nőgyógyászhoz?

Hogy menjek így nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
El kaptam valamit, amit annyira szégyenlek... Bő, sárgás és rettentően kellemetlen hal szagú folyásom van 2 napja, naponta 3x kell betétet cserélnem, és rosszul vagyok magamtól.. Kértem időpontot, hétfőre kaptam. Lányok. Hogy menjek így el? Vigyek törlőkendőt és előtte a mosdóban tisztálkodjak meg? Hiába fürdök le itthon, mire beérek, megint érezni lehet ezt a kellemetlen szagot. Mit fog szólni a doki? Esküszöm annyira rosszul vagyok magamtól, és attól, hogy el kell mennem a dokihoz, aki ott mindent látni, és érezni fog... Esetleg használjak addig valamilyen pH helyreállítót, hogy ne érezzem én sem, és az orvos sem annyira kellemetlenül magát?

2019. szept. 11. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mész orvoshoz, mert tüneted van. Ha nem lenne tüneted, nem lennél. Mért kell azt szégyellni, ha valamit elkaptál, talán direkt csináltad? Az kellene szégyellni, ha nem mennél orvoshoz. Ha elfeded a tünetet, nem fog érteni semmit. Aki finnyás a szagokra, nem lesz orvos. Te csak ne féltsd azt az orvost.
2019. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
A hal szagú, ugy tudom bakteriális fertőzésre utal. Addig is, kérj patikában canesten terméket, ami erre való!
2019. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Jobbulást!
2019. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez a dolga, de életem legnehezebb helyzete lesz ott szét tenni a lábam úgy, hogy ömlik belőlem a hal szag, nem szépen megfogalmazva.. Tudom, hozzá van szokva, de akkor is. Egyszerűen el fogom sírni magam
2019. szept. 11. 18:17
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

[link]

Ezeket érdemes megnézned!

2019. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha hétfőn mész dokihoz, addig ne használj semmit. Akkor ugyanis nem biztos, hogy kimutatja a konkrét problémát a kenetvétel.
2019. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne használj semmit, mert ha elfeded a tünetet, akkor semmi értelme a vizsgálatnak. Törölni is inkább csak papírral (esetleg nedves zsepivel) töröld meg magad, helyreállítót meg ne használj. Nagyon kellemetlen, de csak nekünk, hidd el. Ettől még én is cikinek érezném, de az orvoshoz azért mész mert beteg vagy. Gondolhatod miket látott, hallott, szagolt már.
2019. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Canesten gombára való.... Azt ne vegyél. Még amúgy se semmit.
2019. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy nagyon kellemetlen, de hidd el, hogy az orvos látott már ennél sokkal rosszabbat is.

Viszont tényleg ne próbáld valamivel elfedni a tüneteket, mert akkor nem lesz pontos a vizsgálat eredménye.

2019. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki nőgyógyász lett, ezt vállalta.
2019. szept. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!