Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Külső szeméremajaknál fájó...

Külső szeméremajaknál fájó csomó, mi lehet?

Figyelt kérdés

Tudom, orvos... Nyilván az lesz, de még csak ma délután vettem észre, a fájdalom olyasmi, mintha gyulladt pattanás lenne, viszont kb 1 cm nagyságú, és kívülről nem látni semmit a bőrömön.


Mi lehet?

Tapasztalatok érdekelnének, nem okoskodás, kioktatás...



2019. szept. 13. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem pattanás, ami még nem érett meg.. nekem a hátamon volt sokszor, hogy még nem volt fehér közepe, de nagyon fájt, piros volt, stb., aztán napokkal később beérett es ki lehetett nyomni... illetve szőrtüsző gyulladás is lehet. Biztos,hogy semmi komoly ,nyugi, szerintem még az orvos is várhat!:)

Jobbulást

24L

2019. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, remélem, tényleg csak ennyi, nem szívesen mennék fölöslegesen én se, főleg, hogy 3 hét a várakozási idő... De akkor egyelőre nem idegeskedek rajta.
2019. szept. 13. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Eltűnt? Vagy még ott van? Van már kozepe?
2019. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre ugyanolyan, csak még érzékenyebb:S
2019. szept. 14. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Körömvirág krém, kamilla teas borogatás, esteg tetran kenocs, ezek gyulladáscsökkentők!
2019. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, körömvirágom van, akkor azzal megpróbálom.
2019. szept. 14. 19:52
 7/7 anonim válasza:
Ne várj vele sokáig, irány a doki. Nekem is volt, húztam halogattam, a vége az lett, hogy ambuláns műtét magánklinikán. 3 cm hosszú vágás. Csütörtökön szedik ki a varratokat.
2019. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!