Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 napja késik, mi lehet az...

7 napja késik, mi lehet az oka, aggódjak?

Figyelt kérdés
Ma csináltam délután két tesztet is, bár tudtam, szinte esélytelen a terhesség, biztosra mentem, mind a kettő negatív lett. Remélem ez azt jelenti, terhes biztos nem lehetek. Pajzsmirigy alulműködésem van, de az sose tolta el ennyire a menstruációt plusz gyógyszert is szedek rá. Mit csináljak, várjak még vagy menjek el orvoshoz?

2019. szept. 28. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz. Az a biztos. Nekem egyszer volt ilyen. Már egy hete késett, épp másnap vettem volna tesztet, amikor este végre megjött. Azóta se tudom mitől lehetett, mert mikor utána eljutottam orvoshoz, már nem látott semmi rendelleneset.
2019. szept. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem most pontosan ugyanez van (7 napja késik,pajzsmirigy alulmukodesem van) de en meg nem mertem tesztelni. En csutortokon megyek orvoshoz ha megjon ha nem. Rendkivul idegtepo egy heten vagyok tul es tudni akarom mi a bajom. Tavaly volt egy petefeszek gyulladasom, ami begyullasztotta a vakbelem igy megmutottek, leginkabb ettol felek, hogy egy gyulladas miatt elveszithetem az egyetlen dolgot ami edesanyava tehetne valaha.
2019. szept. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!