Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér pöttyök a kis és nagy...

Fehér pöttyök a kis és nagy ajkakon és annak környékén?

Figyelt kérdés

Hüvelyi fertőzésem van, voltam orvosnál, kaptam is gyógyszert, amit ma kezdek este.

Ma mielőtt még elmentem volna, nem volt jelen ez a probléma.

Viszont most délután láttam, hogy konkrétan tele vagyok, fehér kis apró pöttyökkel.

Ha végig húzom rajta az ujjamat nem érzek semmit sem..

Elég sokvan.

Lehet ez a hüvelyi fertőzés miatt?

Vagy valami egészen más?

Sose volt még ilyen és eléggé megijedtem...


2019. okt. 1. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha hüvelyi fertőzésed van, akkor gyakorlatilag meg is válaszoltad a saját kérdésedet.

Irány a bőr- és nemibeteg-gondozó!

2019. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál.
2019. okt. 1. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
#1! 😀 😀 😀. Olvasni, értelmezni.
2019. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 te figyukaaa, ha orvosnál volt, és az orvos semmi érdemlegeset nem tudott mondani, miből gondolja, hogy majd mi igen?

Nem az volna ésszerű, hogy akkor elmegy másik szakorvoshoz? Vagy csak én vagyok ilyen hülye?

A lepontozást visszaadtam. Ez nekem is megy.

2019. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor még nem voltak jelen.

Ott is leírtam.

Gondoltam, hátha valaki volt már ilyen helyzetben és esetleg tud tanácsot adni, hogy ne kelljen újból orvoshoz menni.

De természetesen, amennyiben nem múlik kezelés ellenére sem nyilván újból orvoshoz fordulok.

2019. okt. 1. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!