Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Valakinek volt már...

Lányok! Valakinek volt már mellbimbóudvar kisebbítése? (Több lent)

Figyelt kérdés

Sikerült elérni a kívánt végeredményt? Mennyire fájdalmas? Hátrányok? Mennyibe került a műtét?

Tapasztalatokat várok.

20/L



2019. okt. 4. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Juj ne csináld. Nekem is nagy van pedig a mellem kicsi. DE láttam élőben műtött mellbimbot és ne! Nagyon látszik körben a vágás még akkor is ha szerencséd van és probléma mentesen gyógyul. De sokaknak vastag heg marad. A másik hogy nagyon kockázatos, tele van ott mirigyekkel. Én 22 éves lány vagyok és én is jobban örülnék ha kisebb lenne de ez van jobb mint egy csúnya vágás!
2019. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És te hogy tudod elviselni a látványt? Mert én belenézek a tükörbe és undorodom magamtól.
2019. okt. 5. 09:26
 3/9 anonim ***** válasza:
1 képet megnéznék róla kérdező. Jöhet privátban is.
2019. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát úgy hogy tartom magam annyira hogy ne a mellbimbóm határozza meg az önbizalomam. A barátom kimondottan szereti hogy ilyen. Másrészt örülni kell hogy egészséges a mell. Én szeretnék nagyon kisbabát majd és fontos hogy tudjam táplálni. Soha nem vágatnám!

Ha nagyon zavar akkor inkább csinaltass hozzá nagy mellet és akkor nem lesz feltűnő :)

2019. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam már, de akkor nem fog jobban megnyúlni a mellbimbóudvarom?
2019. okt. 6. 07:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ha nem 2 dinnye méretű cicit szeretnél. Meg attól is függ hogy most mekkora. Ahhoz képest kb 2 mérettel nagyobb kéne :)
2019. okt. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Egyébként nekem is ijesztő ez a mellbimbóudvar korrekció. Maradok akkor a mellnagyobbításnál.

2019. okt. 6. 13:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mekkorák a melleid és az udvar?

2019. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
70/A-s melltartót hordok, a mellbimbóudvarom pedig 3 cm. Igazából nem az a baj, hogy nagy, hanem hogy pufi.
2019. okt. 7. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!