Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet kapni dizájnos vagy...

Lehet kapni dizájnos vagy színes egészségügyi betétet?

Figyelt kérdés
2019. okt. 4. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
???
2019. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nagyon szép mintás csomagolása van. Minden márkának másféle.

Te vagy megint a betét fétises?

2019. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég valószínű, egyszerűen nem tud leakadni erről a kategóriáról, ha tényleg ő az.

Egyébként nem értem ha ennyire erre izgul, akkor miért nem vesz néhány csomaggal? Feleannyi hülye kérdés lenne itt rögtön.

2019. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is csak bevásárolni érdemes, hordhatná is, hogy tudja melyik a praktikus, kényelmes..
2019. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nektek, betétfétiseseknek dekorálják őket külön.
2019. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fúuuu basszus, az asszonyod örülhet, hogy sosincs otthon betét, mert mindig elhasználod.
2019. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy épp az asszony használt betétjét használja erre-arra... :D


Amúgy bocsi már, de miért zavar ez ennyire benneteket, ha így is van?! Nekem is volt egy pasim aki élénken érdeklődött a dolog iránt, azt mondta, h szeretné minél jobban megérteni ezt a dolgot, és csak így tudja, mivel képtelenség, h megtapasztalja. Nekem ez irtó pozitív volt, mert őazintén szólva a legtöbb pasi annyival elrendezi, h na megjött neki, megint pár napig be lesz dilizve.


Engem nem igazán érdekel,ha fétis vagy más miatt teszi fel a kérdést, ha tudok válaszolok, ha kiveri rá váljék egészségére,az én életemre semmi hatással nem lesz. Amúgy meg bármikor bárkinek hasznára válhat valamikor 1-1 válasz így hát nem totál felesleges válaszolni.


Én erről tudok, egyszer az unokatesóm hozott egy csomaggal kínából. Sajna itthon nem árulják, max rendelni lehet.

[link]

2019. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!