Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nincs semmi vér, meddig...

Ha nincs semmi vér, meddig lehet egy betétet használni? Mikor kell legkésőbb cserélni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nap végén szoktam. Tehát ha tampont használok, és biztonság céljából teszek alá egy betétet, akkor ha nem lesz véres, csak nap végén cserélem ki.
2019. okt. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre nincs ilyen szabaly, mint tamponnal, hogy mennyit legyen fenn. Spec ha nem véres a betét, mert pl utolso nap körül jarsz, en akkor egy nap egyszer cserelem del körül. Aztan ha estig nincs semmi max egy csepp már, akkor éjszakára meg kovi napra még egy tisztaságit beteszek, utana meg semmi.
2019. okt. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 karácsony istván válasza:
27%
NINCS VÉR AKKOR E CSERÉLD, ha véres lessz forditsd meg, majd ha véres a másik fele akkor cseréld!!
2019. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ginger Mama ***** válasza:

8-12 òrànkènt mindenkèp cserèlni kell, mert a bacil melegàgya! Aztàn mensi utàn jön egy fincsi kis hüvelyi fertözès ami felszàllva komoly gondokat tud okozni. Ugyanebböl az okbol nem szerencsès a rendszeres tisztasàgi betèt se, mègiscsak egy müanyag cucc, nem szellözik a dolog ott lent...

Javaslom az intim kelyhet. :)

2019. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A betétben az a jó, h akkor cseréled amikor akarod. Én akkor szoktam cserélni, ha kezd kellemetlen érzés lenni a betétem. Tök mindegy mennyi vér van benne, mivel mást is felszív (pl izzadság) ezért simán előfordul, h hiába nem véres,de attól még befülled. Na én ilyenkor az első adandó alkalommal cserélek, így megkímélem magam a betét használat sokat emlegetett kellemetlenségeitől. Oké tényleg sok betét elmegy, de havi max 3500-4000 Ft nekem simán megér, h ne kinlódjak a vérzésem miatt...
2019. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!