Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio utan egy hettel...

Menstruacio utan egy hettel picit gorcsol a hasam es sargas pirosas nyalkas folyasom van pisiles utan?

Figyelt kérdés
Multhet szombaton elmult a mensim es most csutortok ota sargas folyasom van aztan volt benne egy kis barna de csak egy apro darab,baratommal tegnap lefekudtunk (mindig ovszert hasznalunk es soha nem szakadt ki,ovatosak vagyunk mert nagyon felek nehogy terhes legyek). Viszont ma pisilesnel mar piros nyulos folyas jott ki belolem es nagyon megijedtem,megint meg fog jonni a menstruaciom vagy most mi ez?? Holnap reggel csinalok tesztet a biztonsag kedveert de lehetetlen h terhes legyek ugye? 19/L
2019. okt. 12. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi, szerintem csak felfáztál és azért véres a vizeleted, nekem is volt ilyen.

Nem hinném hogy terhes vagy, viszont ha nem múlik menj el orvoshoz és írnak fel antibiotikumot amitől rendbe jössz.

A felfázás sajnos nem játék, én anno nem mentem el, vesegyulladásom lett végül.

Szóval nyugi, terhes nem vagy! ;)

2019. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy terhes, de ha megnyugtat, akkor csinálj tesztet.

A nyúlós folyás lehet a peteérés jele is, ha viszont sűrű és színes, akkor felfázás, esetleg egy hüvelyfertőzés.

2019. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!