Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az ösztrogén van túlsúlyban...

Ha az ösztrogén van túlsúlyban a szervezetemben, vagyis alkatilag ez mondható el, akkor mindenképpen túlysúlyos duci vagyok?

Figyelt kérdés
Orvos mondta ezt h alkatilag ösztrogén van túlsúlyban, és az tény h a labaim nem pálcikák hanem alkatilag izmosabbak, viszont a felső felem meg csontos. Az orvos csak hosszu bo pólóban latott akkor ezt a labaimrol állapította meg?
2019. okt. 13. 08:26
 1/4 A kérdező kommentje:
[link] Pl itt van ez a kep is, akkor leget csak azt jelenti h alul vagyok erősebb alkatilag?
2019. okt. 13. 08:27
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Nemcsak az ösztogéntól függ az, hogy túlsúlyos vagy, hanem már a méhben eldől, a genetikával. Létezik olyan, hogy alkati típus. Kb. csak örökölni lehet. Az ún. piknikus típus nagyon nehezen tud fogyni, sokat raktároz, nehezen bont le, lassabb a metabolizmusa. Tökmindegy, hogy mennyi ösztrögénje van. Ha emellé még szeret is enni és kényelmeske, akkor biztosan kövér lesz.


Az orvos, aki ezt a halom sületlenséget mondta, egy ostoba fajakó. Inkább olvass utána a szakirodalomban, vagy keress egy másik embert, mint hogy vakon bevedd ezt a maszlagot, amit mondott.

2019. okt. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Már megint a te kérdésed!

Menj pszichológushoz mert nagyon durva testkép zavarod van!!

Az előző kérdésben is csak azt kérdezgetted hogy akkor most a doki arra célzott e hogy kövér vagy.

Elég már!

Komolyan ezzel fordulj szakemberhez mert tönkre teszed magad.

2019. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak egy választ szeretnék hogy mit jelenthetett amit mondott. Mert itt úgy tapasztalom sokan értenek ezekhez a hormon dolgokhoz. Azért kérdeztem kedves utolsó.
2019. okt. 13. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!