Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős, rothadó bűzös folyás...

Erős, rothadó bűzös folyás mire utalhat? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Netet már át böngésztem.

Figyelt kérdés

Hosszú ideje küzdok már vele. Számtalanszor voltam orvosnál. Mindig kaptam hüvely kúpot és szajon át bevehető tablettát is. Bakteriális fertőzésre. Akkor el is múlt pár hétig. Most legutóbb kenetet vett, és felkuldte vizsgálatra, hogy nézzenek spéci bacikat is. Jelenleg várom az eredményt. Már 2 hete. Pedig azt mondta hogy az egyik vizsgálat, a rakszures eredmény az pár nap és itt lesz a másik hosszabb ideig tart.

Akkor kaptam 6 dbos kúpot. Elfogyott és pár nap múlva újra kezdődött a folyás. Ruhán át érezhető. Hiába fürdök marad a szag. Össze vissza verzek is sajnos. Bűzös, koszos folyás és vérzés váltja egymást.

Előző rakszuresem év elején volt. Az rendben volt. Mindig járok, bármi bajom van, azonnal megyek. És mégsem labalakok ki belőle. Hasonló tapasztalat?

32 éves vagyok.


2019. okt. 15. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

ha orvos közreműködésével sem sikerült még legyőzni, akkor nem biztos, hogy itt valaki hasznos választ tud adni. ha még csak egy nőgyógyásznál jártál, mindenképp látogass el másikhoz is (feltéve, ha a mostani mintavétel és arra szabott kezelés nem eredményes).

a vérzés mindenképp ijesztő, persze lehet, hogy az agresszív krónikus fertőzés készítette ki annyira a nyálkahártyát, hogy emiatt vérzel időnként. azonban a rendellenes vérzésről nekem mindig az jut eszembe, hogy rosszindulatú elváltozás is lehet mögötte. reméljük, résen van a nőgyógyászod ebből a szempontból.

nekem is volt már többször folyásom, de azért ennyire nem makacs. az biztos, hogy ilyen esetben már nem elég a kúp, hanem feljebb szállt a fertőzés és tabletta is kell- de ahogy írtad, erre már gondoltak. sajnos a kevert fertőzésnek (tehát pl. gomba + baci, esetleg protozoon) is nagy a valószínűsége, az ilyen fertőzéseket nehéz legyőzni.

talán még annyi, hogy mindenképp kérdezz rá, érdemes-e partnert is kezelni, illetve a fehérneműket sem árt kifertőtleníteni, nem csak simán mosni. meg a higiénia, wc papír törlés iránya, nyilvános wc-k kerülése stb. de ezeket biztos betartod te is.

2019. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Természetesen minden leirt higiéniai követelménynek maximálisan eleget teszek. Nagyon tartok a mehnakraktol is jelenleg.

Bár év elején volt szűrés, de azóta bármi lehet... Főleg ez az erős szag ami nem hagy nyugodni.

Hát nem is tudom mit mondjak,kétségbe vagyok esve.

Nagyon alapos és jó orvoshoz viszem a pénzem valóban, de ha most sem jutok előbbre akkor nem tudom mit tegyek, hisz ha bármi bacilus támadott meg akkor elvileg egy ilyen tenyesztes kikell mutassa.

Érzem én hogy nem jó a helyzet. Csak nem találom a megoldást.

2019. okt. 15. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a méhnyak rák egyik tünete ugyan ez. Persze ez nem azt jelenti hogy az van, de sosem lehet tudni. Mindenesetre érdekes ha nagy gond van az látszana egy vizsgálatnál is.
2019. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Várom is a vizsgálat eredményét türelmetlenül. Ha holnap sem hív, akkor azért én felhivom. Rakerdezek.
2019. okt. 15. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!