Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés megelőzésére jó a...

Fertőzés megelőzésére jó a nedves törlőkendő? Ha igen, melyik fajta?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, emiatt fogékonyabb vagyok a fertőzésekre odalent.

Ha minden pisilés után nedves törlőkendőt használok, az segít, vagy inkább árt? (nem tudom hogyan, "lemossa" a természetes védőréteget vagy ilyesmi)


Ha igen, melyik fajta a legjobb?


2019. okt. 16. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem is árt, nem is segít. Ez is külsőleg használható, tehát a hüvely flóráját nem befolyásolja.

Előnye inkább székelés után van, ha nincs lehetőség megmosakodni, nedves törlővel jobban ki lehet törölni, mint a sima wc papírral.

2019. okt. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Nem árt, de nem is különösebben használ, válaszd, amelyik szimpatikusabb.

Nedves wc-papír -lehúzható

Nedves törlőkendő, baba törlőkendő -nem lehúzható

Intim törlőkendő -nem lehúzható, hiába laktacidos, kívülről nem használ a hüvely flórájának.

2019. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Nekem pont hogy attól lett mindenféle fertőzésem, hogy elkezdtem használni. Fertőzések megelőzésére szerintem inkább használj hüvelyflóra kapszulát. Nekem a gynophilus vált be. Mióta megcsináltam egy két hetes kúrát, és minden héten egyszer azóta is teszek fel egyet, azóta nincs se gomba, se más fertőzés. Pisilés után szerintem nem igen fontos, kakilás után viszont jó lenne mindig megmosakodni ott.
2019. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!