Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy 2 hete végbél környékén piros viszketés jelentkezett, száraz a bőr, húzódik, feszül leginkább tisztálkodás után... mára ott nagyjából megszűnt és szépen át "vándorolt" a nemi szervemhez, hüvely bemenethez.

Természetesen voltam orvosnál, kaptam Lactofeel hüvelygélt, használtam,de nem sokkal jobb.

Mára már elegem lett és újból orvoshoz fordultam, onnan elküldtek, mondván, nagyon területileg nem ide tartozom úgyhogy legyek szíves oda elmenni ahová tartozok, majd ott megvizsgálnak.

Oda telefonáltam, azt mondták ez nem számít sürgős esetnek, úgyhogy csak időpont egyeztetés után tudok menni...ami november 19.

Mégis mi lehet ez? Lehet ekcéma is???:(

Leginkább tényleg az a rossz, hogy feszül és fájdalmas ez az egész...

Magán orvosra akárhogy számolom nem tudok elmenni...:(

Valami házi praktika míg nem jutok el orvoshoz?


2019. okt. 18. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Pici hólyag nem volt? Herpesz gyanús.
2019. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem volt.:(
2019. okt. 18. 18:34
 3/3 Liz* ***** válasza:
Esetleg magánrendelés?
2019. okt. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!