Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy pár nappal...

Mit csináljak hogy pár nappal hamarabb jöjjön meg?

Figyelt kérdés
27.én kell meg jönnie de jobb lenne előbb mert ezen a héten itthon vagyok, jovoheten már dolgozok és jobb lenne ha most lenne meg mert erős a vérzésem és nagyon rosszul szoktam lenni
2019. okt. 21. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit tenni. Jövő héten ha annyira szarul vagy, irasd táppénzre magad a háziorvosoddal. Ha jóban vagytok, simán kiír.
2019. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Valahol azt olvastam h a vörösbortól (mértékkel) megjöhet hamarabb!
2019. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Néha szokott 25.napra is megjönni de amúgy 28 szokott lenni
2019. okt. 21. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:
20%

Pl. mogyoró, olajos magvak is segíthetnek. Nekem egyszer úgy jött meg hamarabb, amikor pár napig kevés (kb. 50g) szénhidrátot fogyasztottam. Végülis a mogyoró is ezt támasztja alá, szóval fehérjében és (leginkább jó) zsirokban gazdag étellel próbálkozz.

Pl. tojás, hal, csirkemell, párolt zöldséggel, bacon, olajos magvak, sajt. Kerüld a szh-ot. Ha nem csináltál még ilyet, akkor nehéz lesz, 100 g szénhidrát seperc alatt össze tud jönni, nem, hogy 50. Lehet, neked nem is válna be, szóval ne vegyél rá mérget.

2019. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!