Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Macmiror Complex jó hüvelygyul...

Macmiror Complex jó hüvelygyulladásra is?

Figyelt kérdés
Zöldes folyásom van egész terhesség alatt, amiről tud is a fogadott orvosom, kezeltük Macmirorral. Eddig mimden rendben volt, viszont jelentkezett nálam ilyen barnás folyás is. Megijedtem, de ami rosszabb , hogy a saját orvosom nincs a héten és telefonon sem érem el. Így más orvos vizsgált , aki meg tagadta az én orvosom által felírt Macmirort , és felírt helyette Canesten Gynot. Mi régen megbeszéltük az orvosommal, hogy én csak a Macmirort fogom használni, mert tudjuk, az nem árt a babának. Ezt jeleztem is az idegen orvosnak, akitől lekezelő valaszt kaptam. Kiváltottam a Canestent de inkább a megszokott (és megbeszélt) sajat gyógyszeremet helyeztem fel (mindkettő huvelykapszula). Mivel terhességem végén járok , így már eléggé izgulok, hogy a babám ne kapjon el semmit. A Macmiror is jó gyulladásra? Az tűnt fel hogy a Canestenre rá van írva hogy antibiotikum, a Macrmirorra nincs. Tehát butaságot csináltam, hogy nek az idegen doki tanácsát fogadtam meg? Canesten nem árt a babónak? Ha nyitva van egy picit a méh száj, akkor melyik gyógyszert lehet alkalmazni? Tulajdonképpen bármikor nyílhat a méhszájam már.
2019. okt. 23. 07:54
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Viszont nem értem miért nem választottatok másik gyógyszert, ha ez egész terhesség alatt nem ért gyakorlatilag semmit.


Azt mondod végig zöldes folyásod volt, ami bakteriális fertőzésre utal,vagy nagyon elhatalmasodott gombára esetleg.


Nem értem minek kellett erőltetni a gyógyszert, ami nem vált be.


Menj el egy harmadik orvoshoz, őszintén én egyikben sem biznek ezek után.

2019. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!