Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3-án elkaptam a páromtól...

3-án elkaptam a páromtól valami nemibetegséget, de még rá 5napra is volt sex. Még mindig nem voltam meggyógyulva. Fehér folyásom volt, ami darabos. De ez elmúlt.14-én kellett volna megjönnie, ehelyett barnás-véres folyásom volt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ez lehet terhesség?
2010. júl. 17. 07:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, milyen betegség is volt ez konkrétan?
2010. júl. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Honnan tudod hogy elkaptál bármit is? Ha nem akarsz elkapni semmit, és nem akarsz gyerkeet miért nem védkeztek kondommal?


A másik a fehér akár darabosabb folyás is normál. Ha menstruálsz már akkor ezt észre kellett volna venned. Ez a peteérés elött van és utánna is tök normál, addig amíg nem büdös vagy elszinezödött.


Hogy nem jött meg lehet hogy terhes vagy. talán csinálj egy tesztet. mert az hogy nem jött meg nem 100% hogy tehres vagy. lehet idegeség hormonprobléma.


szerintem csinálj egy tesztet és menj ela dokihoz akinek mond el hogy sexuális életet élsz nem akarsz gyereket írjon tablettát. ha meg biztonságos sexet akarsz huzz a farkára kotont.

2010. júl. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
hüvelygomba. honnan veszed, hogy a párodtól kaptad? ő kitől kapta akkor?:D
2010. júl. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Unnan tudom h elkaptam valami gombás fertőzést mert éreztem h viszket,aztán elkezdett kicsit fájni a hajlékomban a nyirokcsomó,meg a jobb oldali petefészkemnél is éreztem valamit,de aztán elmúlt minden baj és jött ez az első nap barnás vérzés utána meg véres-barnás.

Tesztet majd csak hétfőn tudok csinálni.

2010. júl. 17. 11:15
 5/11 A kérdező kommentje:

De lehet olyan h megtermékenyülök és közben elkapok valami fertőzést?

Vagy úgy nem lehet megtermékenyülni ha van nemi betegségem?

2010. júl. 17. 11:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De úgy is meg lehet termékenyülni. Miért nem használtatok óvszert, ha nem akarsz terhes lenni? Ráadásul fertőzésed is volt. Basszus, szted mire való a koton, ha nem erre?...
2010. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hogy mért nem használtunk óvszert?Mert felelőtlen voltam.

De igazából szerintem cystám újúlhatott ki és azért vérezgetek.De majd hétfőn kiderül :/

De igazából semmi terhességre utaló jel nincsen.Tavaly is azt hittem h terhes vagayok,mert elmaradt a mensim és vérezgettem úgyan úgy mint most,és kiderült h van egy cystám.Ami felszívódott.

2010. júl. 17. 20:54
 8/11 anonim válasza:
sya.nekem ugyan ez a problémám vagyis csak a fertőzés..és am elmúlt neked h nem mentél dokihoz???
2010. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló! menj el nőgyógyászhoz, a gomba nem fog magától elmúlni, tehát menjél el szépen! de sűrgősen, saját érdekedben.
2010. júl. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tegnap csináltam délután 1 terhességi tesztet és negativ lett. Azért is csináltam meg mert nem barnáztam.De ma megint elkezdtem.

Én itt már csak cystára tudok gyanakodni.

Dokihoz majd holnap megyek!

2010. júl. 20. 10:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!