Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » ÜDV.5éve mirenaspirálom van,...

Kisstimi77 kérdése:

ÜDV.5éve mirenaspirálom van, soha nem okozott problémat, Leszeretettem vna vetetni, masikat felhelyeztetni, de iszonyu fajdalmat okozott mikor hozaert a dr. Nő. Arra lennek kivancsi, h hasonlo "élményben "v resze valakinek? Üdv. Timi

Figyelt kérdés
A méhtágitó tabletta felhelyezese ellenere, amint hozzaertek iszonyu fajdalom hasitott belem, orditasig, / emiatt a doktornő felishaborodott/Nem folytatta tovabb a spiral levetelet. Klinikára küldött ahol, allitolag altatassal fogjak levenni. Amikor anno felhelyeztek is fajdalommal jart, de nem volt ilyen mertekű fajdalom, mint most. Egyebkent ez Nemetorszagban törtent.
2019. okt. 24. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor feltették, az eléggé fájt.

Gondoltam, kitolok a fájdalommal, csere előtt bevettem egy Algoflex M-et. Fájt ugyan, de nem érdekelt:)

Kicsit gyenge voltam utána (am nem szoktam gyógyszert szedni).

2019. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bevettem elötte én is egy Apranaxot , de semmit nem jelentett
2019. okt. 24. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem most fogjak feltenni. Azt mondta a dr no, hogy fajhat es ha faj, akkor elbodit es ugy teszi fel.
2020. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!