Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadin huvelykup, vérzés?

Betadin huvelykup, vérzés?

Figyelt kérdés
3 napja használom a kúpot, és ma egy csepp vért vettem észre.. Lehetséges, hogy irritálja a nyálkahártyát? Járt már valaki így? Hétfőn megyek vissza az orvoshoz.
2019. okt. 24. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:

orvos írta fel???

Az a szar mindent kiírt, és hajlamis szétmarni a nyálkahártyát is.

le kéne cserélni az orvosod, ha képtelen kenettenyésztést csinálni

2019. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A betadine kúp nem vényköteles, maximum ajánlani tudta. De épp ez az, hogy ez a kúp elvileg baktériumra és gombára is hatékony, úgyhogy nem butaság ezt ajánlani. Főleg, hogy szerintem a nőgyógyászok 5%-a csinál tenyésztést (sajnos). Igen, a vérzés normális ennél a kúpnál, én is véreztem minimálisan.
2019. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nőgyógyász ajánlotta, hogy a fertőzések elkerülése miatt néha csináljak végigegy kúrát, Betadin 1x 7 napig, utána hüvely Flóra visszaállitás 10 napig... Merthogy, nagyon gyakran van fertőzésem.Most használtam először, és minimális vérzést tapasztaltam. Az én orvosom mindig vesz kenetet.
2019. okt. 25. 08:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kenetet vesz, de attól még nem biztos, hogy ki is tenyészteti.
2019. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugyan mire venne másra kenetet? 🤣De igen, mindig kitenyészteti és antibiogramm is készül, a kitenyésztett baktériumra.. De feltetettem egy kérdést, amiben azt kérdeztem, járt e már valaki így...
2019. okt. 25. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én meg, ha nem tűnne fel, válaszoltam is rá, ha már ez a stílus.
2019. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

“ fertőzések elkerülése miatt néha csináljak végigegy kúrát, Betadin 1x 7 napig, utána hüvely Flóra visszaállitás 10 napig..”... azonnal hagyd ott ezt az orvost!!! A betadin kiírtja a teljes hüvelyflórát, nem megelőzésre van


Megelőzésre lactofeel és társai vannak

2019. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok a jód hatásával,de még mindig az volt a kérdés, hogy valaki tapasztalt e pecsételő vérzest a használatakor. Ismerem az idikáciokat, köszönöm, és okkal lett ajánlva ez a hüvely kúp,de azt most nem részletezném, meg nem is kérdéztem senkit arról, hogy használjam e... Csak azt kérdeztem, ismétlem, hogy valaki tapasztalt e ilyet... De ti orvos váltásrol beszéltek, meg kioktatással foglalgoztok. Aki a kérdésre válaszolt, annak mégegyszer köszönöm.
2019. okt. 25. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!