Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mennyire számít erős...

Ez mennyire számít erős vérzésnek?

Figyelt kérdés

Az első három nap: csak barnás kis foltok.

Negyedik nap:nappal általában nem vészes, egy vagy két közepes betétet használok el a nap folyamán (vagy tampont).

Az éjszaka ezen a napon rosszabb, most pl egy super plus (tehát az éjszakainál egyel kisebb) betétet használtam el úgy, hogy csurig át volt ázva, semmi szabad hely nem maradt rajta. Arra ébredtem. Ez volt hajnal 4 körül.tehát kb 5 óra alvás alatt vérzett át ennyire. Akkor kicseréltem, de azóta normalizálódott. Persze van még vérzés, de látszik, hogy alaposan lecsökkent.Azota betétet sem kellett cserélni.


Ez a 3-4.nap szokott ilyen lenni.Aztán még kb 4-5nap olyan, hogy van vérzés, de csak nagyon kevés és szintén ilyen barnázásokkal, lassacskán elmúlik.


Nem tudom, ez másnál hogy van és ez igy még normális-e? Fájdalmaim nem szoktak lenni. Nem vagyok hasfájós, nekem csak a fejem fáj menzeszkor, meg régebben pánikrohamszerű tüneteim voltak olyankor. Esetenként hasmenés, vérnyomáskiugrás előfordul. Egy kis miomám van, orvos azt mondta, ezzel nem kell csinálni semmit. A többire nem tudott mit mondani. Enyhébb vashiányom van. Viszont gyerekkoromban is voltam néha vérszegény,mivel rossz étvágyú voltam. Vasat szedek, bár az orvosom szerint nem fontos.


43éves vagyok.


2019. okt. 26. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkinek más a menzesze. Viszont túl ritkán cserélsz betétet/tampont.
2019. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez? Semennyire. Kifejezetten gyenge, főleg ennyi idősen.
2019. okt. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nappal szükség esetén cserélek (néha szükségtelenül is, a tampont pl).

De éjszaka, ha jól bealszok, akkor emiatt van, hogy későn veszem észre hogy cserélni kell, mert átázott míg aludtam.

2019. okt. 26. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!