Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néhány nő miért nem megy be a...

Néhány nő miért nem megy be a férfi WC-be, amikor a női nincs nyitva?

Figyelt kérdés
Semmi extra sincsen ebben, nyilván nem leskelődök minden férfi mellett, ha pedig várni kell mindig háttal állok nekik.
2019. okt. 28. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem lehet kellemes azért, ha meglátnak vizelés közben. Nem olyan, mintha evés közben nyitnának rád. :D
2019. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem találtam elég tisztának, erős vizeletszagot éreztem. Nagyon zavart.
2019. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a férfi sem megy be a nőibe
2019. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki is vágnálak!
2019. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert nem illik.
2019. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szégyenlősség.
2019. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annál csak az a jobb, mikor ott őrködik az ajtó előtt a barátnője, és mondja hogy jaj most ne menj be mert ott a lány. Hát a hajuknál fogva rángatnám ki a hugyos padlón őket. Ha nem lennék úriember. :D
2019. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kollégiumban, ahol lakom koedukált wc van, tehát engem nem zavarna semmi, amíg az ajtót be lehet zárni, ettől függetlenül nem mennék be, mert nem illik. Ugyanúgy, ahogy a nőibe sem mehet be férfi, én is tiszteletbdn tartom, hogy ha engem nem is, mást zavarhat.

Ha valamiért csak a női van lezárva, a férfi működik, és szükségem van rá, akkor megkérdezve az ott sorban állókat bekéredzkednék.

2019. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

bezzeg ha én férfiként bemennék a nőibe, sikitozik mindenki egyből...

Az meg milyen normális (nem az) ha a nő bemegy a férfibe...

Na mind1... 1x mentem hazafele HÉVen, annyira kellett fosnom h nem birtam ki hazáig, leszálltam Auchannál, éppen takaritotta a nő a férfi WC-t.. ajto bezárva, takaritás tábla... Vagy az volt, hogy bejutok, vagy az, hogy befosok, nőibe menni eszembe se jutott... úgyhogy berúgtam az ajtót, a zár kinyílt rajta a takaritónő meg halálra rémült, mondtam neki "jó napot, befosok" és beviharzottam a fülkébe

2019. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!