Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vágják rá kapásból pár...

Miért vágják rá kapásból pár kérdésre ebben a kategóriában hogy perverz/fétises kérdezi?

Figyelt kérdés

A napokban tűnt fel itt a nők egészsége a kategóriában, hogy az olyan egyszerű, régen előforduló szintű kérdésekre (pl. melyik betétet érdemes használni; hogyan jött meg a mensitek stb.) nem érkezik értelmes válasz, mert mindenki kapásból azt hiszi perverz a kérdező.


Kérdésem:

1.Miként lehet azt egyértelműen eldönteni hogy valóban "nem normális" kérdésről van szó?

2. Ha nem is azért tesz fel kérdést mert érintett a témában, csak szimplán kíváncsi, akkor miért nem lehet rendesen neki válaszolni? Neki attól már nincs joga választ kapni?

3. Mi van akkor ha valaki tényleg segítség miatt kérdezi? Nem az volna a fontos, hogy mindenki - mindenre választ kapjon, függetlenül a kérdés miértjétől? Miért nem lehet valakinek válaszolni, csak mert perverz?


2019. okt. 28. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oldal hosszú távon kicsit paranoiddá tesz bizonyos kérdésekre.


Ami nem is csoda szerintem, mert tényleg tele van az oldal perverzekkel, meg mániákus elmebetegekkel.

2019. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. A stílusa, meg az, hogy olyan hülyeségeket kérdez, amit nő, de akár még fiatal, tapasztalatlan lány se kérdezne, gyanússá teszi. Mindig nem lehet száz százalékra eldönteni, de eléggé valószínű.

Konkrétumokat nem fogok írni, nem adunk tippeket...

2.-3. Ha csak érdeklődne normálisan, még ha pasi is, akár kaphatna érdemi válaszokat is. lehet egy férfi is tájékozottabb, nem baj az, ha valamit nem tud, és érdekli. De egy perverz ne a gyanútlan nők válaszára verje már ki.


Ezt a kérdést inkább nem is minősítem, eléggé önigazolás szaga van...

2019. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert elég undorító és idegesítő hogy folyamatosan ebbe ütközik az ember.

Eleinte én sem hittem benne, de sajnos tényleg rengeteg beteg ember van itt.

Ez hogy betétekre gerjed már kb meg se kottyan

Mellesleg ráírogat privikkel a nőkre és az is gáz.

2019. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a második is írta, sajnos azért elég könnyen rá lehet " érezni ", hogy melyik kérdés lehet valós, és melyik amit esélyes, hogy lány nem kérdezne.

Én max arra lennék kíváncsi, hogy mi zajlik benne, mert lehetett már itt is furcsaságokat olvasni néha, de azért ez, hogy a betétekre gerjed vagy nem tudom, egy picit már tényleg beteges.

2019. okt. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nem azért válaszolok itt kérdésekre a legjobb tudásom és tapasztalatom szerint, hogy erre élvezzen. Arra vannak más oldalak is. Nem kell naivan azt hinni, hogy csak kíváncsi férfi. Akkor tájékozódna. Ez az ürge arra élvez, hogy nők válaszolnak neki. Néha még át is megy a gyerekvállalás kategóriába és ott rak fel kérdéseket, hogy kislánynak berakhat e betétet a bugyijába. Ilyet jóérzésű ember nem csinál egy segítségkérős oldalon. Legalább menjen át a szexuális kategóriába, ott válaszol neki olyan, aki ebbe benne van.
2019. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!