Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nagyon intenziv edzes...

A nagyon intenziv edzes befolyasolhatja a menstruaciot?

Figyelt kérdés

Vilag eletemben nem sportoltam semmi ,tesiorakat is probaltam meguszni a legminimalisabb erokifejtessel .. viszont most kb negy honapja elkezdtem jarni edzoterembe es nagyon rakaptam . Eloszor csak ugy elvoltam de mostmar egesz nagy sulyokkal csinalom a gyakorlatokat es erzem hogy megeroltetem magam ...eleg vekony vagyok (169cm 50kg) izomszerzes celjabol kezdtem az egeszet..


Ket honapja egy kicsit megvaltozott a menzeszem . Tabletta mellett egy nappal kesobb jon meg mint szokott es kisse sotetebb valamint az allaga is “vizesebb”. Meglehet hogy a ketto osszefugg?


2019. okt. 29. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Azzal függ össze, hogy kórosan sovány vagy és ha néhány hónapja intenzíven edzzel, de nem szedtél fel tömeget, akkor még tovább csőkkent a testzsírszázalékod.


Kérdezősködj a sport/testépítés rovatban, vagy keress egy személyi edzőt!

2019. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi amikor elkezdtem sportolni akkor voltam 50kilo ,sokkal tobbet eszem azota , latszik is valtozas , “vastagabb” vagyok. Vagy nem tudom hogy mondjam ... azert irtam csak oda hogy legyen elkepzeles hogy vekonykent kezdtem el . Szoval nem az van hogy ducikent fogyok es fogYok
2019. okt. 29. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Most hány kg vagy?
2019. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
53-54
2019. okt. 29. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:
pontosan mi az edzésed menete és mennyit eszel?
2019. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Minden nap megyek edzeni... kb 3x kardiozom egy heten 40percet , majd masfel ket ora sulyzos edzes , eleg nagy sulyokkal, jol kifaradok a vegere,mindig iszok kozben izotonias vizet.


Az etkezesre nem figyelek extran oda, neha eszek egy egy feherjeszeletet plussz minimalisan probalok odafigyelni hogy tobb feherjet egyek de nem megszallottan. Amugy tobbet eszek de abbol amibol eddig is ettem ,de csak amennyit kivanok.

Igazabol az etkezesemen nem igen valtoztattam minosegileg , csak nagyobb az etvagyam es igy tobbet eszek

2019. okt. 29. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!