Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometriózisom lehet?

Endometriózisom lehet?

Figyelt kérdés
Hirtelen így tudtam kérdést kiírni! Ma voltam dokinál! Azt tudni kell 3vesztésem volt és most értem a vizsgálatok végéhez és az eredményekel voltam az orvosnál! Utoljára májusban vizsgált, akkor minden rendben volt! Mai vizsgálatkor, jobb oldalon peteérés várható a miómám 5,5 helyett már 1,1!DE!! Most a bal oldali petefészkemnél szabályos 4,4cm átmérőjű ciszta forma volt ami még sem ciszta! Nagyon aggódom, borzasztóan megijedtem! Endometriózisra gyanakszik, vért vett! Kérdeztem, h nem-e rossz annyit mondott, hogy nem! Előzmény,júliusban elégge fájt a bal oldalam a lábamba a petefészeknél és a derekam, azóta a menzeszt is megérzem! Valóban Endometriózis lehet? Köszönöm ha írtok!
2019. nov. 4. 12:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy cöliakira diagnosztizáltak és 1,5hónapja gluténmentesen eszem!
2019. nov. 4. 12:27
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Páromnak már megvolt a laporoszkopos műtéte!

2db nagy (22mm és 45mm) és sok kicsi endometriozist tavolitottak el!

Azt hittük hogy gluten érzékeny mert az jött ki a vérből is és ha pedig mentesen etkezett akkor tök jól volt! A szent Margit kórházba jöttek rá hogy mi a baja! Azóta rendben van, de fogamzásgátlót kell szednie hogy ne jöjjön vissza!

2019. nov. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!