Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Délután óta folyamatosan...

Délután óta folyamatosan sírok, ez lehet pms?

Figyelt kérdés

Délután neten meghallottam egy nagyon szomorú zenét ami szülők elvesztéséről szól, és azóta folyamatosan sírok, lassan már haza kell mennem de leparkoltam a vonatállomáson és éppen most ezt írom mert most sem bírom abbahagyni a sírást.

Ez lehet a menstruáció miatt? 2 nap múlvára várom és pontosan egy hónappal ezelőtt is ilyen állapotban voltam csak akkor szerencsére ki tudtam magamat sírni máshol, most meg folyamatosan kell és nem akarok így hazamenni mert tiszta szegyen..

Édesanyám folyamatosan panaszkodik hogy zsibbad a lába, cseng a füle ma reggel meg azt mondta hogy szédül és tudom hogy ez lehet érszűkület is és iszonyuan felek hogy elvesziem , nem tudom mi lenne velem nelkule, szerintem a minimum hogy mar orokke szomoru lennek es ember utana mar nem lenne belolem! Apukam meg paranioás lett, irracionális dolgokat beképzel magának hogy a szomszédunk a nyomában van stb aztán szerintem le sem szarja őt... Szóval félek az otthoni dolgok miatt, mit csináljak most? Egész éjjel tudnék sírni de 10 percre ígértem hogy hazaérek majd és mar lassan fel kell mennem...

Meg attól is félek hogy az arcomon meglátják majd mert a baratomtol jovok 30 perc kocsiút és végig sírtam.


Valaki volt már ilyen helyzetben?


23/L



2019. nov. 11. 19:40
 1/2 A kérdező kommentje:
hát az arcom az katasztrófa szóval biztosan meg fogják látni aztán szégyenkezhetek, szuper...
2019. nov. 11. 19:43
 2/2 A kérdező kommentje:
berakok valami vidám zenét aztán hazaindulok hátha már nem fog kelleni
2019. nov. 11. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!