Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért erős most ennyire a...

Miért erős most ennyire a menstruációm?

Figyelt kérdés
Ma van a 4. napom. Ilyenkor nagyon kevés, halvány piros, már- már rózsaszínes a menzeszem. Most igaz kevés a vér, mégis sötétebb, mint szokott, élénkebb piros,narancssárgás. Általában 4-5 naposak szoktak lenni a menzeszeim, ezért sem értem miért nem gyengébb.

2019. nov. 14. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor, ha a vége felé közeledik, inkább a barnázás lenne természetes. A rózsaszín, és a narancssárga is fura, mert az alvadástól sötétül.

Az meg hogy erősebb a 4. napon, mint szokott 100 okkal magyarázható.

2019. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Most voltam wc-n kezd halvany rozsaszin lenni.


En ritkan barnazok

2019. nov. 14. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy

Mióta mensizel

Voltál e beteg

Szedtél e valamilyen gyógyszert ?

2019. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok, 4 eve mensizek. Nem voltam beteg. Egyedul fogamzasgatlot es pajzsmirigy gyogyszert szedek
2019. nov. 14. 15:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha szedsz fogamzásgátlot akkor megvan a gond nem biztos de nálam az volt a hiba hogy 2 évig szedtem a fogamzásgátlot segített kevés görcs kevés vér minden oké

1 év múlva kezdett jobban görcsölni

1.5 évre rá új folyt mint a Niagara

Na akkor mentem el kérni új erősebb gyógyszert


Mindenképp menj el nőgyógyászhoz

Ez a rózsa narancs szín nem jó nem egészséges

2019. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eddig semmi bajok nem volt tole. Olyan volt a menstruaciom mint egy alom.
2019. nov. 14. 15:26
 7/9 anonim ***** válasza:

A színe akkor se normális

Menj orvoshoz az a biztos

2019. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most megint pirosas, de mar 6. napja mensizek pedig fogamzasgatlo mellett szokott 4-5 napos lenni
2019. nov. 16. 08:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Már régebbi a kérdés.De annyit szeretnék mondani az első válaszolóval kapcsolatban hogy a narancssárga és a rózsaszín nem fura.Válaszoló és kérdező nézzd meg hormonmentes youtube videóját.Ott elmondják mi a menstruáció színskálája és hogy mit jelenthet a menstruáció változása.
2019. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!