Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek milyen mellékhatások...

Kinek milyen mellékhatások jelentkeztek fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem évekig semmi. A testtömegem és a szőrösödésem sem változott különösebben. Kevesebb pattanásom lett. Viszont pár év szedés után a melleim elkezdtek fájni tőle, akkor abbahagytam és azóta nincs panaszom a melleimre.
2019. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi, viszont a szedése alatt ugyanannyira fajt a hasam mint előtte.
2019. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szünetben fáj a fejem, általában 2 napot. De tekintettel arra, hogy előtte is nagyon fejfájós voltam, akkor heti 2-3 alkalommal fájt, így megbarátkoztam a dologgal:D

Azt hittem csökkent a libidóm is, de rájöttem, hogy az a szar kapcsolatomtól csökkent le, mert mióta másik emberrel vagyok, egyfolytában szexelnék, pedig ugyanazt szedem. Az első egy-két hónapban pedig fájtak a melleim, de az elmúlt.

2019. nov. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fél évig szedtem, és a legfeltűnőbb a mellfájás vplt. Bár nekem az amúgy is PMS tünet, de a fogamzásgátló mellett egész hónapban fájt. Ami miatt abbahagytam, az az volt, hogy hirtelen rengeteg visszer jelent meg a lábamon.
2019. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél évig szedtem, nekem állandó hányinger, szédülés es hasmenés volt tole.
2019. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pcos, kevés libidó, pánikrohamok.

Amióta abbahagytam az utolsó kettő megszűnt.

2019. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!