Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hirtelen ramjott melegségek....

Hirtelen ramjott melegségek. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Nem csinalok semmit csak ugy egyből leizzadok mint akit leontottek? Az utóbbi időbe volt némi gondom a menstruaciommal hol nem.jott meg csak késve hol 2 x is egy hónapban. Lehet e ez hormontol?endokrinologusnal voltam nyaki ultrahangot csinált azt mondta minden rendben van pedig egy év alatt kb 15 kg hiztam. 24 eves lany vagyok és nem igazan elek szexuális elelet egy ideje.depresszio es pánik betegség is volt amiből egész jól helyre jottem de ujjabban ez az izzadás dolog nagyon elkezdett zavarni .az értelmes segítőkész válaszokat köszönöm előre is.

#Menstruáció Hormonzavar
2019. nov. 19. 04:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem háziorvosnak mondd el ezeket, teljes vérkép, vagy endokrinológus felkeresése, hormonvizsgálat nem ártana.
2019. nov. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!