Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásra kaptam monural...

Felfázásra kaptam monural antibiotikumot, de nem merem bevenni?

Figyelt kérdés
Elolvastam a mellékhatásokat és egyszerűen nem merem. Mit tegyek? :/
2019. nov. 19. 19:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen! Felírtam, észben tartom ezt a port, mert úgy tűnik hajlamos vagyok a felfázásra vagy fertőzésre.
2020. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem antibiotikum.
2020. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, tévedtem, antibiotikum.
2020. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Tudom régi a kérdés de hátha böngészi még valaki aki hasonlóan gondolkodik.Tegnap próbáltam ki a Monuralt és semmi bajom nem lett tőle sőt eddig úgy néz ki hogy hatott is :)
2021. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az a jó, ha használt. Beszereztem a d-mannóz port, amit ajánlottak és tényleg jó. Idén újból előjött volna ez a rettenet, de az első jelnél el kezdtem inni és helyrehozott. Véres vizelet esetén gondolom már kevés lenne, de a legelején még tényleg hatásos.
2021. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok, tudom règi kérdés, de most kaptam én is és én alig látok szörnyű mellékhatásokat. Lehet azóta változott, de kb enyhe hányingert, huvelygombát meg ilyesmiket ír gyakori mellékhatásnál. Ezektől féltetek vagy durvábbak is voltak?
jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!